2022 жылдың 28 наурызы мен 1 сәуірі аралығында ШҚО «Шемонаиха колледжі» КММ-де «Психология апталығы» өтті. Іс-шараның негізгі мақсаты – қатысушылардың өміріне жаңа қосымша әсерлер, сезімдік бояулар, мәдени  мағыналар енгізу арқылы олардың өмір сүру кеңістігін кеңейту, «өмір сіз әдетте қабылдағаннан да бай» афоризмін көрнекі түрде растау.

Іс-шараның маңызды ерекшелігі - көзге көрінбейтін және ерекше болды. «Психология апталығы» оны байқағысы келмейтіндерге әдеттегідей болуын болдырмай, оған қосылуға дайын адамдардың өмірін жаңа жарқын түстерге бояды. «Психология апталығы» колледжде белгілі бір көңіл-күйді, басым эмоционалдық жағдайды тудырды; колледж біртұтас тұтастыққа айналды, ал ондағы адамдар жақын және қызықты сұхбаттасушыларға айналды. Бұл іс-шара адамның өзіне деген табиғи және жанды қызығушылығын және психологиялық білімдерін оята алды.

Педагог – психолог Егоркина Ю.Н.